CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

Ekonomik zaprasza na rajd rowerowy


Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu, Nadleśnictwo Mielec, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu „Ekonomik. Mielec” oraz Uczniowski Klub Sportowy „START” przy ZSE w Mielcu zapraszają młodzież gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu mieleckiego do udziału w III Rajdzie Rowerowym im. bł. ks. Romana Sitki w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Patronat Honorowy nad rajdem objął Starosta Powiatu Mieleckiego Pan Zbigniew Tymuła.
Do przygotowania kolejnej odsłony tego wydarzenia zachęciło pomysłodawców ogromne zainteresowanie, jakim cieszyły się pierwsza i druga edycja rajdu, który zgromadził ponad 200 cyklistów.
Tegoroczny przejazd rowerowy odbędzie się 07 czerwca 2018 r. w godzinach 8.30 – 15.00. Tym razem uczestnicy będą mieli do pokonania trasę Mielec – Biesiadka - Szydłowiec - Mielec, liczącą około 30 kilometrów.
Ideą rajdu jest upamiętnienie postaci błogosławionego księdza Roman Sitki – patrona mieleckiego „ekonomika” – i poznanie jego małej ojczyzny oraz uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Jest to również okazja do propagowania aktywnych form wypoczynku, ochrony przyrody i środowiska naturalnego, a także integracji szkolnej społeczności lokalnej.
Organizatorzy zapewniają dużo emocji, sportową atmosferę i wspólne grillowanie.

Komunikat
Regulamin
Zgłoszenie
Zgoda rodziców
Trasa przejazdu

Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.